Teated

Puu ja Putuka Pood vahetut ennem laienemist

Puu ja Putuka Pood sai kaheksa aastaseks ja kasvas suuremaks

Üks esimesi meistrite oma ühiskauplusi Tallinna vanalinnas Meistrite Hoovis sai juurde pea kakskümmend ruutmeetrit kauplusepinda.Loe edasi »

Esimene ehituspäev juulis- Nils mõtiskleb tulevase suure kapi raamil. Mõne päeva pärast saab unustatud õu uue ja ilusa ilme.

Uus taevase laega kauplus

Augustis oleme jõudu mööda sättinud oma uut müügikohta Katriina Käigus asuvas ilusas siseõues Tallinna vanimate majade vahel. Nüüd on väravad olnud juba mõned nädalad avatud ja võime julgelt tõdeda, et asi toimib.Loe edasi »

Poiste ja Tüdrukute Pood pärast värskenduskuuri 2012 märtsis

Kevade ootuses

Poiste ja Tüdrukute Pood läbis sulavetest ja aina pikenevatest päevadest tiivustatud värskenduskuuri.Loe edasi »

"Hiinas ei saa toota Põhja-Euroopa meistrimehe pintslitõmmet"

Nädalise ajakirjanik Margus Mikomägi usutles Eesti Elukutseliste Käsitöömeistrite Liidu üht eestvedajat Martin Bristolit.Loe edasi »

Üle poole sajandi vanuseks osutunud jõulupuu kaunistamas meie kaupluse vaateakent

Väga eriline Jõulupuu

Meie kaupluse Eesti Esindus Tallinnas vaateakent ehib sel aastal tõeline loodusime. Vaevu kahemeetrine palmitaolise ladvapuhmaga jõulupuu on üle poole sajandi vana!Loe edasi »

Viljandi Kultuuriakadeemia Sõber 2011

Tunnustus Tartu Ülikooli teadus- ja arendustegevuse ja ettevõtluse tegevusvaldkonna problemaatika lähendamise eest.Loe edasi »

Sireli Talu villapallid

Eesti Esindus Tallinnas läheb üle „advendiajale“

Tegime sellel laupäeval testpäeva ja hoidsime oma Viru 3 kaupluse kella 22-ni lahti. Asi õigustas ennast igati, sest paistab, et esimesed talvekülmad ja lumehelbekesed soodustavad õhtust uitamist. Loe edasi »

Artiklid 1 kuni 7 (21)
<< esimene < eelmine 1-7 8-14 15-21 järgmine > viimane >>
Brightside TYPO3 agency